CMO

Parkview, Pujmanové 1753/10a, 140 00 Praha 4
Práce na plný úvazek

Náš tým

Jsme začínající startup v oblasti crowdfundingových investic. Jsme na trhu půl roku, ale za tu dobu jsme vyrostli od nuly hodně vysoko. Ještě ale hodně daleko je před námi do vysněného cíle a tak hledáme někoho, kdo by s námi tuhle loď řídil tím správným směrem. Náš marketing potřebuje vedení, rozsekat cíl na menší a postupně je plnit. Dokážete podle současné situace produktu přizpůsobovat kampaně? Být ideálně o krok napřed a tedy pomoci firmě vybudovat jméno pomocí správné kombinace on-line kampaní, eventů, print kampaní, etc? Dokážete držet pevnou ruku nad budgetem i plněním jednotlivých úkolů a zároveň být agilní a přizpůsobovat marketing potřebám zbytku firmy - primárně tedy obchodu a vývoji? Tak to si možná plácneme.

Popis pracovní pozice

Hledáme zkušeného marketingového specialistu který nejen že dokáže vést tým externích specialistů, ale také dokáže i exekutivní část od A-Z. A dále nám jde o to, aby dokázal relevantnost vygenerovaných leads obhájit na obchodní úrovni.

Co požadujeme?

Požadujeme:

  • tvoření dlouhodobé i krátkodobé marketingové strategie, on-line / offline kampaní
  • nastavování reklamních kampaní (google, meta, linkedin)
  • správa sociálních sítí (meta, instagram, linkedin)
  • strategie a zajištění PR a eventů
  • zpracování vygenerovaných leads a vlastní vedení on-line sales týmu
  • schopnost agilního přístupu - v rychle rostoucí firmě se občas mění denní či týdenní priority a tak je třeba i ke svému ToDo listu přistupovat agilně
  • analytické myšlení a schopnost interpretovat data
  • schopnost timemanagementu a prioritizace úkolů
  • samostatnost a profesionalitu
  • schopnost vzít za klávesnici, nebojíte se exekutivy
  • práce na IČO (do budoucna možné HPP)

Co nabízíme?

Nabízíme:

  • příležitost růstu
  • moderní kanceláře v krásných prostorách Parkview
  • vlastní stůl včetně kompletního kancelářského vybavení
  • měsíční odměna ve výši 40.000Kč
  • po splnění KPI úpis obchodního ESOP podílu ročně
  • nástup možný ihned

Máte zájem?

Nenašli jste vhodnou pozici, ale přesto si myslíte, že se k nám hodíte? Napište nám!

Životopis
Odesláním tohoto formuláře potvrzujete, že Vás můžeme kontaktovat za účelem projednání Vašeho zájmu o pracovní pozici.