CSO

Parkview, Pujmanové 1753/10a, 140 00 Praha 4
Práce na plný úvazek

Náš tým

Jsme začínající startup v oblasti crowdfundingových investic. Na trhu jsme zatím půl roku, ale za tu dobu jsme hodně vyrostli. Ještě je ale před námi do vysněného cíle dlouhá cesta a tak hledáme někoho, kdo by s námi tuhle tuhle cestu šel a pomohl nám posunout firmu co nejdál.

Popis pracovní pozice

Hledáme člověka, který dokáže nastavit strategii, ale nebojí se exekutivy.

Co požadujeme?

Požadujeme:

  • zkušenosti s obchodem na B2C i B2B úrovni
  • výborné komunikační schopnosti
  • dobrá znalost českého jazyka
  • časovou flexibilitu
  • schopnost agilního přístupu - v rychle rostoucí firmě se občas mění denní či týdenní priority a tak je třeba i ke svému ToDo listu přistupovat agilně
  • analytické myšlení a schopnost interpretovat data
  • schopnost timemanagementu a prioritizace úkolů
  • samostatnost a profesionalitu
  • zkušenost s vedením týmu výhodou

Co nabízíme?

Nabízíme:

  • možnost osobního růstu
  • zodpovědnost a důvěru
  • finanční ohodnocení formou bonusů za akvizice
  • provize 1 % z uzavřeného obchodního případu
  • možnost podílet se na vybudování firmy a tedy podíl na firmě formou ESOP
  • kanceláře v krásných prostorách ParkView

Máte zájem?

Nenašli jste vhodnou pozici, ale přesto si myslíte, že se k nám hodíte? Napište nám!

Životopis
Odesláním tohoto formuláře potvrzujete, že Vás můžeme kontaktovat za účelem projednání Vašeho zájmu o pracovní pozici.