CFO

Parkview, Pujmanové 1753/10a, 140 00 Praha 4
Práce na plný úvazek

Náš tým

Jsme začínající startup v oblasti crowdfundingových investic. Na trhu jsme zatím půl roku, ale za tu dobu jsme hodně vyrostli. Ještě je ale před námi do vysněného cíle dlouhá cesta a tak hledáme někoho, kdo by s námi tuhle tuhle cestu šel a pomohl nám posunout firmu co nejdál.

Popis pracovní pozice

Hledáme člověka s předchozí zkušeností na pozici Finančního ředitele, který nám pomůže nastavit strategii, pomůže řídit rizika a hlídat firemní cashflow.

Co požadujeme?

Náplň práce:

  • vedení finančního / investičního oddělení (Finanční ředitel)
  • odborné posouzení jednotlivých investic do daných nemovitostí a assetů
  • řízení cashflow společnosti
  • řízení cashflow dceřiných společností
  • analýza jednotlivých finančních rizika jejich dopadu na společnost
  • řízení finančního rizika
  • sledování tržního prostředí (konkurence v oblasti P2P, P2B a jiných subjektů, hlavně sledování nemovitostního trhu apod.)
  • kontrola metodiky v oblasti řízení rizik (zejména úvěrového rizika)
  • podílení se na tvorbě interních modelů a managementu společnosti
  • podílení se v rámci managementu na tvorbě vlastního custom made CRM
  • vyjednávání bankovního financování + refinancování

Co nabízíme?

Nabízíme:

  • fixní měsíční odměna
  • možnost podílet se na vybudování firmy a tedy podíl na firmě formou ESOP
  • kanceláře v krásných prostorách ParkView

Máte zájem?

Nenašli jste vhodnou pozici, ale přesto si myslíte, že se k nám hodíte? Napište nám!

Životopis
Odesláním tohoto formuláře potvrzujete, že Vás můžeme kontaktovat za účelem projednání Vašeho zájmu o pracovní pozici.